TR / EN

KURUMSAL

Hakkımızda

Hikayemiz

İşinizi SAĞLAM'a Alın!

 

1979 yılında İzmir’de Sağlam Servis adı altında kurulan, uzun yıllar teknik servis ve yedek parça hizmeti veren firmamız, 1996 yılında Sağlam Konfeksiyon Makinaları San. ve Tic. Ltd. Şti .unvanını aldı. Böylelikle birçok makineyi ve bu makinelerin yedek parçalarını ithal etmeye başlayan SAĞLAM MAKİNA, ”SAGLAM” markasıyla sattığı dikiş otomatları ve makinalarını yani sıra PFAFF; DÜRKOPP ADLER; BROTHER; YAMATO; JUKI ve GOLDEN WHEEL gibi farklı markalarında satışını yapmaktadır.

Ayrıca mümessiligini yaptığı markalara VI.BE.MAC. Dikiş Otomatları, NUCLEUS Ultrasonic makinalarını da ekleyerek ürün gamı konusunda, dünyanın en iyi ve kaliteli markalarıyla zenginleştirmiştir.


Alım – satım, servis ve yedek parça konularında sektörün lider kuruluşlarından  olan SAĞLAM MAKİNA, yenilikçi ve atılımcı kimliği ile her geçen gün hedef büyütmektedir. “Mutlak müşteri memnuniyeti”ni eksiksiz hayata geçiren firmamız; dokuma ve örme hazır giyim, deri giyim, döşeme, yatak ve yorgan, ev tekstili, perde, bavul, çanta, ayakkabı, otomotiv, çadır, branda, tente, teknik tekstil, ultrasonik ve termo yapıştırma, endüstriyel filtre üretimi gibi çok değişik sektörlerdeki müşterilerine sağlamlık, dürüstlük ve güvenilirlik ilkesinden ödün vermeden hizmet sunmaktadır.


40 Yıllık Deneyim ve Birikimle Birlikte…


Uzman satış ve teknik kadrosu, hızlı ve mükemmel servisi, geniş ürün yelpazesi, bol ve hesaplı yedek parça hizmeti, takas ve vadeli satış hizmeti ile sektöründe rakipsiz olan SAĞLAM MAKİNA, yalnızca Türkiye’ye değil bir çok çevre ülkeye de hem makine satışı hem de teknik servis ve yedek parça hizmetini sağlamaktadır.