TR / EN

NUCLEUS DX1
ULTRASONİC KAYNAK MAKİNASI

Nucleus , ultrasonic kaynak makinaları alanında  tecrübesi ve öncülüğü ile piyasadaki en yüksek standarttaki makinaları üretiyor ve müşterilerine sunuyor. Nucleus  ultrasonic  kaynak makinaları üst düzey performans, kullanım kolaylığı ve üretimde sağladığı esneklik ile sektöründe modernliği temsil etmektedir.

 

 

Yeni NUCLEUS DX1 yüksek teknolojiye sahiptir ve hassas çalışmalar yapmak için tüm bileşenleri en yüksek seviyede kullanır. Çok sayıda özellik, tek bir makinada buluşur ve bu sayede maksimum üretkenlik sağlar aynı zamanda AR-GE yapılmasına imkan  verir.

 

 

 

 

Nucleus DX1, hem yeni başlayanlar için çalışmayı kolaylaştıran hem de deneyimli profosyoneller için son derece verimli bir yazılım paketine sahiptir.

 

 

 

 

DX1 ultrasonic makina, gelişmiş teknolojisi sayesinde en hassas kumaşlarda ya da en yüksek hızlarda bile kusursuz verimlilik sağlar.

 

 

 

 

Düz yatak versiyon, özellikle iki düz parçanın kaynaklanması için kullanılır.  Farklı materyallerin birbirlerine kaynatılmasına da olanak verir. Mükemmel yazılımı sayesinde bir çok materyal veya operasyon için yüzlerce dikiş türü hafızaya kaydedilir ve operasyonlar arasında hızlıca geçiş yapılabilir.

 

 

 

 

Piyasadaki en seçkin model olan DX1 , aynı zamanda kesme işlemi de yapabilir, esnek seçenekleriyle kullanıcılarına kolaylık sağlayan DX1 , “KESEN-DİKEN”  ya da “SADECE DİKEN” seçeneklerinin yanı sıra “PULLER” ve “DİKİŞ SOĞUTMA SİSTEMİ” gibi opsiyonları ile kullanıcıların ihtiyaçlarına cevap verir.